Van den Heuvel Logistiek B.V.

Erfstraat 23
5405 BE  UDEN
T 0413-339933
F 0413-339930
info@heuvellogistiek.nl
W www.heuvellogistiek.nl
IBAN: NL37RABO0154900338
BIC: RABONL2U
KvK nr: 16029971
BTW nr: NL8144.46.516.B.01

Privacy statement

Femke van der Heijden
Costumer Service
0413-339931
femke@heuvellogistiek.nl

Max Bouman
Assistent Planner
0413-339935
max@heuvellogistiek.nl

Michael van Ruitenbeek
Planner
0413-339939
michael@heuvellogistiek.nl

Mitch van der Burgt
Planner
0413-339935
mitch@heuvellogistiek.nl

Paul van Dam
Planner
0413-339935
paul@heuvellogistiek.nl

Rik van Dijk
Planner
0413-339935
rik@heuvellogistiek.nl

Anke van den Heuvel
Administratie
0413-339933
anke@heuvellogistiek.nl

Anne-Marie van der Lee
Administratie
0413-339933
annemarie@heuvellogistiek.nl

Ans Croijmans
Administratie
0413-339933
ans@heuvellogistiek.nl

Dirk van den Heuvel
Administratie
0413-339933
dirk@heuvellogistiek.nl

Irma Ploegmakers
Administratie
0413-339933
irma@heuvellogistiek.nl

Margo Reijnen
Office Manager
0413-339933
06-15053395
margo@heuvellogistiek.nl

Petra Nooijen
Administratie
0413-339933
petra@heuvellogistiek.nl

Frank Keurentjes
ICT Manager
0413-339933
frank@heuvellogistiek.nl

Jasper Bijnen
Operations Manager
0413-339933
jasper@heuvellogistiek.nl

Jos Nelissen
Hoofd personeelszaken
0413-339933
jos@heuvellogistiek.nl

Jos Goossens
Controller
0413-339933
j.goossens@heuvellogistiek.nl

Mathijs van Doremalen
Account Manager
0413-339933
mathijs@heuvellogistiek.nl

Maurik van den Heuvel
Directeur
0413-339933
maurik@heuvellogistiek.nl

Scripts zijn geblokkeerd, bij het invullen van contactgegevens is het privacy statement van toepassing Lees meer